Wireshark for Security Professionals: Using Wireshark and the Metasploit Framework

Wireshark for Security Professionals: Using Wireshark and the Metasploit Framework

سلام خدمت همراهان عزیزم که امروزم در کنار ما هستن با کتاب جدیدی از مبحث Wireshark

کتاب Wireshark for Security Professionals هر دو جنبه ی تهاجمی و دفاعی را پوشش می دهد و می تواند بطور کلی بر روی هر نقش InfoSec اعمال شود.

این کتاب Wireshark را از طریق نمونه های مفید در زمینه امنیت شبکه، تجزیه و تحلیل نرم افزارهای مخرب، تشخیص و تست نفوذ بخوبی نشان می دهد. این راهنما بسیار کاربردی بینش لازم را برای اجرای موفقیت آمیز آنچه در دنیای واقعی آموخته اید به شما می دهد. مثال ها به شما نشان می دهد که چگونه Wireshark در یک شبکه واقعی با محیط مجازی ارائه شده Docker مورد استفاده قرار می گیرد، و اصول اولیه شبکه و امنیت به تفصیل توضیح داده شده است تا به شما در درک دلیل همراه با چگونگی کمک کند.

اگر پیش از این از Wireshark برای طیف گسترده ای از تسک های امنیت اطلاعات استفاده نمی کردید، قطعاً بعد از مطالعه ی این کتاب خواهید کرد. Wireshark کامل و قدرتمند معمولاً برای پیدا کردن علت اصلی مشکلات شبکه استفاده می شود.

سرفصل ها:

Chapter 1: Introducing Wireshark

Chapter 2: Setting Up the Lab

Chapter 3: The Fundamentals

Chapter 4: Capturing Packets

Chapter 5: Diagnosing Attacks

Chapter 6: Offensive Wireshark

Chapter 7: Decrypting TLS, Capturing USB, Keyloggers, and Network

Chapter 8: Scripting with Lua

 

امیرعلی اسکروچی

ایشان از جمله برترین مدرسین تکنسین فنی می‌باشند و با تجربه ای که در حوزه های تعمیرات، سخت افزار (لپتاپ و کامپیوتر ها) دارند در حال حاضر مسئول سخت افزار و تعمیرات نگه داری مجموعه فرکیان‌تک می‌باشند.

مطالب مرتبط

دیدگاهها

نظر: